Hamarosan indul a 2026-os önkormányzati nyári tábor
Hamarosan indul a 2026-os önkormányzati nyári tábor.
Kedves Szülők, Kedves Táborozók!
Hamarosan indul a 2026-os önkormányzati nyári tábor, ezért szeretnénk tájékoztatni mindenkit, hogy a következőkkel készüljön.
A tábor első napján, 2026. június 29.
Minden hétfőn, a következő dokumentumokat kell leadni érkezéskor:
Egészségügyi szülői nyilatkozat táborozáshoz
https://www.rsr.hu/assets/nyilatkozatok/eu-nyilatkozat.docx
Minden héten hétfőn reggel kötelezően leadandó azon a héten amikor jön a gyermek táborozni. Gyermekenként külön-külön leadandó eredeti példányban.
Minden héten kötelező eredetiben leadni, a korábban táborozóknak is:
• Szülői nyilatkozat, hogy kivel mehet haza a gyermek a táborból
https://www.rsr.hu/assets/nyilatkozatok/ki-viheti-haza.docx
• Szülői nyilatkozat, hogy a gyermek egyedül mehet haza a táborból
https://www.rsr.hu/.../nyilatkozatok/egyedul-mehet-haza.docx
Megjegyzés: amennyiben már a korábbi hetekben volt a gyermek táborozni és leadták ezeket a nyilatkozatokat, akkor ezeket nem kell hozni, csak ha változás történik.
Ezen kívül a következőkkel legyenek kedvesek készülni a táborba. A felsorolt eszközök, ruhák a tábor során itt hagyhatók a létesítményben, a turnus utolsó napján haza kell vinni!
• Polifoam, opcionálisan kispárna a délutáni csendespihenőhöz
• Kulacs
• Strand felszerelés a csütörtöki napokra– külön csomagolva, hogy csak elő kelljen venni
o fürdőruha, fürdőnadrág, úszósapka
o törölköző
o strandpapucs, naptej
• Kullancs elleni védőszer
• Napfény elleni fejvédő (baseball sapka, kendő)
• Esőkabát
• Váltóruha – elsősorban nadrág (a tábor során pólót biztosítunk a táborozó gyermekeknek)
• Hátizsák, táska, amiben ezeket elhelyezik
• Zárt sportcipő - vagy abban érkeznek, vagy váltócipőként
Kérjük, hogy minden behozott és itt hagyott táskára, hátizsákra, ruhára és egyebekre a gyermek nevét írják rá.
Nagy értékű elektronikai felszerelésekért, laptopokért, tabletekért, telefonokért felelősséget nem vállalunk!
A tábor során a gyermekektől a mobiltelefonokat el fogjuk kérni és csak a nap végén adjuk vissza.